Uitslagen en vervolgprogramma China Ambassadors Cup

In het afgelopen weekend stond de eerste echte vuurdoop van de NSA jeugdselecties U13 en U15 op het programma. Op het Owru Cul sportcomplex werden de voorrondes van  de China Ambassadors Cup gespeeld.

Na een vroege verzameling op het Hemant Jaikaran Sportpark werd er vertrokken met de Badjalala Spelersbus op weg naar Owru Cul. 

De eerste twee dagen stonden in het teken van de voorrondes. De finale ronde wordt gespeeld op 12 januari a.s. wederom op het Owru Cul sportcomplex.

 

De NSA deed mee met 2 U13 teams en 1 U15 selectie.

De indeling was alvolgt: Transvaal, Dynamico, Tas en NSA/1

 

U13 NSA/1De uitslagen:

TAS

Nacional SA

11.15u

3 – 0

Nacional SA

Transvaal

13.20u

1 – 1

Nacional SA

Dynamico

12.05u

0 – 1

De eindstand na de voorrondes:

Poule B

Nr

Vereniging

Gesp

Gew

Gel

Verl

Pnt

V

T

1

Transvaal

3

2

1

0

7

10

2

2

TAS

3

2

0

1

6

6

3

3

Dynamico

3

1

0

2

3

2

9

4

NSA

3

0

1

2

1

1

4

 

U13 NSA/2

De poulindeling was alsvolgt: Leo Victor, Prekash, Boys/Napoli en NSA/1.

De uitslagen na de gespeelde voorrondes:

Leo Victor

Nacional SA 2

11.40u

1 – 0

Nacional /SA 2

Boys/ Nap

10.35u

2 – 1

Prekash

Nacional SA 2

12.55u

0 – 1

 

De eindstand:

Poule C

Nr

Vereniging

Gesp

Gew

Gel

Verl

Pnt

V

T

1

Leo Victor

2

2

0

0

6

3

0

2

NSA 2

3

2

0

1

6

3

2

3

Boys/ N

2

1

0

1

3

5

1

4

Prekash

3

0

0

3

0

0

7

Zaterdag 12 januari 09.00u Leo Victor – Boys/Napoli

 

Omdat nog niet bekend is wat de uitslag zal zijn van Leo Victor Boys/Napoli is het nog niet helemaal zeker of de NSA/2 zich als tweede plaatst, of als best geklasseerde 3e.

Het resterende speelprograma voor NSA/2 ziet er alsvolgt uit:

 

De Kwartfinale U-13  Zaterdag 12 januari veld 1

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

Voorwaarts

1e beste derde

10.00u

 

A

Transvaal

2e beste derde

10.25u

 

B

Nr.1 Poule C

Real Leiding

10.50u

 

C

Nr.2 Poule C

TAS

11.15u

 

D

De halve finale

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

Winnaar A

Winnaar B

11.45u

 

E

Winnaar C

Winnaar D

12.15u

 

F

De Finale

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

Winnaar E

Winnaar F

12.45u

 

Kampioen

De nummers 1 en 2 van poule 1 en 2 en de 2 beste derde zijn zaterdag 12 januari bekend na de wedstrijd Leo Victor – Boys / Napoli. De aanvangstijd is 09.00u

 

NSA U15

 

De poule indeling was alsvolgt: Puwanani, Voorwaarts, NSA en Boys/Napoli. 

Boys/Napoli heeft zich echter op het laatste moment teruggetrokken uit het tournooi.

De uitslagen warenb alsvolgt:

Voorwaarts

Nacional / SA

10.25u

0 – 3

Nacional SA

Puwanani

12.30u

3 – 1

 

Hierdoor is de NSA U15 geplaatst voor de finale ronde.

 

De Kwartfinale U-15  Zaterdag 12 januari veld 2

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

NSA

TAS

10.00u

 

A

Notch

Dynamico

10.25u

 

B

Leo Victor

Puwanani

10.50u

 

C

ONA

Transvaal

11.15u

 

D

De halve finale

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

Winnaar A

Winnaar B

11.45u

 

E

Winnaar C

Winnaar D

12.15u

 

F

De Finale

Team A

Team B

Veld / Tijd

Uitslag

Winnaar

Winnaar E

Winnaar F

12.45u

 

Kampioen

 

Close